:)SpŘáTeLuJu!!=)>Vyjimečně!<

Červenec 2007

Firma mouse - www.mouseshop.cz

11. července 2007 v 11:32 | Tomanová
 1. Brain725,-Kč Myš Brain od fy Pat Says Now byla použita v reklamě k filmu společnosti Paramount "Zoolander". Nyní je tato světově známá myš také k dispozici jako myš upravená výlučně firmou Pat Says Now v "žlutozelené" barvě.
 2. BodyBody Limited880,-Kč Jak jste kdy mohli pracovat s počítačem bez smyslové zkušenosti? Zkuste naši smyslnou myš Body oblečenou v svůdné prádélko a uvidíte!
 3. Michaela – Team DeutschlandRoberta – Team BrasilAlexa – Team SwitzerlandBecky – Team EnglandFrancesca – Team Italia880,-Kč Že nemůže zvítězit Body Mouse World Cup Team ve svých sexy sportovních dresech? Roberta (Team Brazílie), Becky (Team Anglie), Michaela (Team Německa), Francesca (Team Itálie) a Alexa (Team Švýcarska) zvýší srdeční frekvenci každého muže.
 4. Cow880,-Kč Vytáhněte své laso a chyťte ji! Tato nejmodernější počítačová myš s atraktivními černými a bílými skvrnami vrátí zábavu do Vaší kancelářské práce a dokonce se tvrdí, že i zvýší Vaši koncentraci.
 5. Doggy880,-Kč Roztomilá myš Doggy je vhodná pro dětskou ruku, ale i každý dospělý si rád zahraje s tímto okouzlujícím stolním mazlíčkem: Tato obdivuhodná myš doprovází jako hračka děti, když začínají objevovat svět počítačů
 6. Duck Optical880,-Kč Cákání, šplíchání - a co dát si koupel? Optická myš Duck je perfektní doplněk firmy Pat Says Now pro mořské panny, neplavce a kapitány koupelnových van. Tato jedinečná myš s volně plovoucí kachnou určitě oživí Váš dlouhý pracovní den.
 7. F!sh880,-Kč Ideální dárek pro chovatele ryb, rybáře, i všechny narozené v tomto znamení.
 8. Ghost880,-Kč Optická myš ve tvaru ducha. Nás nejlepší tip pro nadšence surfující na webu pomocí PC nebo Mac.
 9. Chilli880,-Kč "Okořeňte" si svůj den touto optickou myší ve tvaru chilli. Naše nejlepší volba pro vegetariány a jiné frajery surfující na webu pomocí PC nebo Mac.
 10. Kitty880,-Kč Myška - kočka, která padne menší dětské ruce. Tip pro všechny, kteří bez svého zvířecího miláčka neudělají ani krok a také roztomilý dárek pro nejmenší, kteří začínají objevovat svět počítačů a internetu.
 11. Koi880,-Kč Snili jste vždy o velkém akváriu plném vzácných exotických ryb? Nuže je čas, aby se Vám Váš sen splnil. Pat Says Now vytvořil nejmenší akvárium na světě přímo v této myši. Ryba, která šťastně pluje v myši je tzv. Showa Sanshoku, druh Koi, jedné z japonských nejpopulárnějších okrasných ryb. Každý bude zbožňovat toto módní stolní akvárium a uvidíte, že myš působí opravdu uklidňujícím dojmem! Ale nejlepší věc je, že rybu nebudete muset krmit.
 12. Ladybug880,-Kč Perfektní myška ergonomického tvaru padne do každé ruky a oživí Váš pracovní stůl
 13. Velvet Heart880,-Kč Myška potažená červeným sametem - super tip na neobvyklý dárek.
 14. Cherry BlossomPlatinum1160,-Kč Novinka inspirovaná symbolem japonské kultury - kvetoucí třešní. Verze Platinum.
 15. Leopard1160,-Kč Potřebujete rychle uniknout z pracovní džungle? Pak právě Vám je určena stylová pc myška s novým designem leoparda.
 16. Zebra1160,-KčPotřebujete rychle uniknout z pracovní džungle? Pak právě Vám je určena stylová pc myška s novým designem zebry.
 17. Glamrock2175,-Kč
  Omezená edice. Tato speciální verze myši v omezeném počtu 999 ks je ozdobena 33 původními Swarowského krystaly.
  Myš Glamrock je vybavena nadčasovým a nádherným ručně vyrobeným křížem s 33 zářícími krystaly. Zasazením krystalů do jedinečné champagne-bronzové barvy určené výlučně pro tento model vytvořila firma Pat Says Now opravdu kouzelný kus.
  Vychutnejte si příjemný pocit vlastnit skutečně úžasný klenot, módní mistrovský kus na Vašem pracovním stolu, který učiní každé Vaše kliknutí radostí.
  Certifikát pravosti.
  Vaše nesmírně cenné módní příslušenství je samozřejmě vybaveno moderním optickým čidlem a vylepšeným posuvným kolečkem. Pracuje v okouzlujícím stylu, věřte v jeho naprostou přesnost - zasloužíte si to!
 18. Diamond Flower539000,-KčExkluzivní PC myš vyrobena z 18 karátového bílého zlata a poseta 59 brilianty je nejdražší počítačovou myší na světě.