:)SpŘáTeLuJu!!=)>Vyjimečně!<

Červenec 2009

3.Kapitola: Že bych byla modelka?

19. července 2009 v 11:41 | Tewinka


Že bych byla modelka?
Ty zvuky nebylo nic jiného než Kiki a její plán jak nás s tadyma vyhnat.naštěstí jsem tomu včas zabránila a ta se teda divila!Když jsem totiž zjistila že se někdo chce k nám vloupat,chytila jsem do ruky voňavklu a toho (nevěděla jsem kdo to je) dotyčného postříkala.Až za chvíli jsem zjistila že to byla Kiki.A co,aspoň pěkně voní.Nakonec nám vyklopila celí její plán.Prý nám chtěla dát do počítačů cédo s virem.To nás naštvalo a učitelé jí dali zarach.Nechápala jsem co to je a tak jsem se zeptala učitelka Drmolkové co to je.Ta na mě sice neměla čas,ale nakonec mi to vysvětlila.
"zarach vzpočívá v tom,že nesmíš do žádného obchodu a když tam přeci ejnom jdeš,začneš pípat."
"Nechci být zlá paní učitelko ale proč ji nevihodíte když to není poprvé?"ptám se a sleduju jak se paní Drmolková otáčí jestli nás někdo neslyší a šeptá:
"Kikiini rodiče nás připlácí ještě víc abychom ji tady nechali.Její rodiče jsou Kikiin pravý opak.Ona je totiž adoptovaná…"
Tak to mě teda překvapilo.Škoda že to nesmím vyklopit.
"A ona o tom ví?"ptám se
"No právě že ne a musí tady zůstat protože to tuší a doma by to mohla zjistit"
"Ale vždyť jezdí domů na výkend" pořád nechápu.
"To ano ale nemá na to celí týden.Rodiče vždy vše uschovají a dost bylo řečí už musím do hodiny a jo a Tess doufám že ti můžu věřit že to zůstane jen mezi náma!" říká už v běhu.
Málem jsem ji nestačila odpovědět.
"Spoleh!" křičím na ni zdálky když v tom mi její břicho narazí do zad.
"Jé promiň Tess já sem ti zapoměla říct,že po vyučování se máte dostavit do ředitelny" řéíká a už ani odpvěď nestačím říct.To by ěm zajhímalo co po nás ředitel chce.
***
Taka je úpo vyučování.S anitou a Klarissou míříme do ředitelny.
"zaklepej ty Tess"říká Anita.
"Ani mě nehne zaklep ty Klariss"
"No dobrá,dobrá ale mluvíš ty Anit"říká Klariss.
"Mluvit?Tak to radši zalepu"říká
"Abyste se nehádaly budu mluvirt já"říkám.
Jakmile jsme vstoupily,ředitel se usmívá.AŤ je to co chfe,průšvih to nebude.
Ani mu nestačíme říct dobrý den a hned na nás spustí.
"Děvčata posaďte se.Musím vám říct že jste mezi nejlepšími žákyněmi.jste tu jen chvíli a i přesto ste se dostali mezi nejlepší.Modeling vám jde od ruky a prospěch jakbysmet.proto bych vám chtěl něco dát."a vytahuje z šuplíku zlaté karty.
"Jistě znáte normální karty na vybírání pěněz.Tohle jsou zalté které vlastníte jen vy z této školy.Vlastní ej ty,které mají výborný prospěch.Zde je uloženo 20 000Kč a vždy přibydou.také vám můůžou být odebrány když se zhoršíte.Také budete na nástěnce s ostatními výbornými žíkyněmi.proto bych si vás chtěl hned vyfotit"Jakmile si nás vyfotil,už jsme byli na odchodu.
"Málem bych zapoměl,od zítřka máte jako nejlepší žákyně fotit pro Bravo girl! A pro jewště nějaké zahraniční značky.Nashledanou!"
Jakmile jsme byli za dveřmi začali sjem ječet a radovat se.nemůžu tomu ucvěřit!To snad jen sen!
***
Zbytek dne už ani nevnímám.Zase jsme se odpoledne přichystali an natáčení.Dnešek měl ale občasné komplikace.Nevadí.
Když přijdeme vyčerpané zpátky na internát jak tomu s holkama za tu chvilku říkáme, spouštíme si každá svůj počítač.Mezi tím si pročítáme požadavky na to focení pro BG!
"Hele holky čumte! Oni píšou,že my budeme fotit do rubriky móda to je žůžo!" Vykřikuje Klariss, ona jediná totiž ještě nesedí u počítače, ikdyž se jí na icq objevilo už asi 5 konverzací.
"No vidíš třeba si budeme moct nechat úplně všechny modely!" Dodám žertovně.
"Vážně? To bude supeer! Já se trak těším!" To snad není pravda! Ta klariss na to skočila… ach jo…
Mezitím co odcházím od počítače abych se podívala na ostatní podmínky, během vteřiny anita prohlásí:
"Tess, hádej kdo ti píše?"
"Kdo?" Optám ikdyž to bude zase někdo kdo se ptá an to, jak se mám. Ale opak je pravdou.
"Denis!"

For Esbé (Mám nějaké? xD)

19. července 2009 v 11:35 | Tewinka |  Moje kecy
Takže tady je takej dcl zajímavej článek =D
Jestli mi za to moje pozastavení ještě nějaké Esbé zbyly, chci vám jen říct že pokud budem dále esbéčit, nebudu k vám chodit pravidelně. Dobře víte, že přes prázdniny se nedá jen sedět doma, prot k vám dojdu jen když budu mít čas. Chápete?
Doufám že na to přistoupíte. Tew

17.8.2oo9||VodezvaxD

17. července 2009 v 11:25 | MisS..>FoSfor_IroniCk< |  Moje kecy
Tak se v krátkém článku ozývám. Přes prázky nemám moc čas mám to nabitý. V úterý jedu na tábor. Jinak jsem buď na koupáku, hraju The Sims 3 nemám se jen tak poflakuju. Přidávám si new valenth a krmte Squibys!!