:)SpŘáTeLuJu!!=)>Vyjimečně!<

Komixy

1.Kapitola:Žeby magie?

5. ledna 2009 v 20:32 | MisS..>FoSfor_IroniCk<
Že by magie?


Za posledních 10 let -nepočítám ty,které jsme asi moc dobře nemohla rozeznávat,jsem si toho přála hodně.Taky abych měla nádherný život,abyh byla slavná,byla prachatá a měla houfy kluků.No jasně,nic z toho nemám.Za posledních 5 let jsem si přála mít prsa.Asi jako Anita.Taky nemám.


Sakra!


Právě se snažím ve škole něco vykutit ale nejde to.Máme dělat srdíčka.Proč?Jak kdyby ta Úpa věděla že jsem bezhlavě zamilovaná do Denisa!To je jak naschvál.Už se nemůžu dočkat léta.Až pojedu do Haluzic.Te´d je to jenom sem tam ahoj a pořádně nic.To na táboře to bylo jiný.Ale dost vzpomínání měla bych asi něco udělat nebo mi ta rozpadlá květina nebo co mám vlastně dělat,zamíří spíš do koše.PO vyučování se mě Anita ptá : "hel víš koho jsme včera potkala?" řekla s úplným nadsením. "Koho?Hontu?ptám se vcelku nevzrušeně a zase se opírám o skříňky a sním. "Ty trubko! Přese Denýýýska" a úšklebek se jí line po tváři. "Hele zmlkni nebo nás ještě někdo usliší!" a směřuju k jídelně.

1.díl polokomixu Přes den miliardářkou

28. října 2008 v 21:49 | TeruSsQa

Jeden den změnil všechno...

Ahoj.Já jsem Martina a mám spoustu kamarádů.Ovšem,v této třídě co mám teď moc ne.Ale to nevadí.Než sem včera večer šla spát,slyšela jsem mamku,jak říká že sii určitě podá sázku.No jasně,vždyť v sazce se dá teď vyhrát 2miliardy!Ale vůbec jsem se o to nezajímala.Šla jsem spát.Ráno mě budí mamka."Ty jako už zase nebudeš vstávat nebo co?"no jasně.Zse jsem zaspala.je sedm hodin.Honem,honem na autobus."Ahoj!"řekla jsem Aničce."Čau"odpověděla a dál nic.

2.díl polokomixu Drbny neberem

28. října 2008 v 21:35 | TeruSsQa

Co je to spravedlnost?


Ihned jak jsem si sedla za Ondrou byla jsem jako opařená.Když se mě zeptal jestli jsem v pohodě,neodpověděla jsem.Bála jsem se že ze mě vyjde něco jiného než by mělo.A pak...pak...zazvonilo.Hned se na mě vrhla Sophie."Tak jaký to bylo?"zeptala se."ani nemluv!"vyhrkla jsem."To se zlepší a pokud vím,oni tě zase pomlouvají."Věděla jsem o kom mluví.Zaslechla jsem je."Myslí si že je bůhví co!Jasně když teď sedí vedle Ondry!Holky,holky,v klidu!Ondra je můj!"Mluvily přes sebe.

Najednou jsem za sebou ucítila svěží mentolový dech.
"Ahoj"řekl ten nesmělý hlas a já se otočila."A...hoj"řekla jsem a dívala jsme se do těch nádherných modrých očí a blond vlasů."Víš,já dělám takový projekt a chtěl jsem se zeptat..."tu větu nedokočil protože zazvonilo.

1.díl polokomixu Drbny neberem

5. října 2008 v 21:16 | TeruSsQa
Ahoj já se jmenuji Liliana ae to nesnáším tak mi všichni říkají Lily.Mám ve třídě spoustu nekamarádů a jenom jednu kámošku Sophii která mě moc nepodrží takže asi víte co to je.Jako každý den jsem vstala a chtěla si dát snídani.Ae jelikož jsem na sebe vylila všecičko mlíko rozhodla sem se tu noční košily dát do koše na prádlo a raději si jít vybrat oblečení.Potom co jsem rozhodla co si vezmu na sebe,jsem vyrazila.Už na mě před domem čekala Sophie.Párkrát mi už zazvonil mobil,jak to vždy dělávala jedině ona ,protože já se nikdy nemohla vypravit včas.
Celý článek

Den ve zvířecí kůžui se odkládá

28. března 2008 v 14:25 | Ter!k
Ahojky tenhle komix se odkládá nějak na něj nemám chuť ale máte tady 1.díl koixu Jak na drbny takže se mějte pá!

1.díl - Jak na drbny?

28. března 2008 v 14:21 | Ter!k
Můj příběh začíná zde.V základní škole J.A.Komenského.Jmenuji se Klára a mám potíže s drbnama ve třídě.Na první Pohled vypadá naše třídan nevinně.

Zítra...

23. února 2008 v 19:12 | Ter!k
Takže jsem dělala ten komix ale pak mi to napsalo že přihlášení uživatele blablablabla........Takže komix 1.díl bude asi zítra.A asi bude i další komix asi z názvem Jak na drbny??Bude o holce kterou každý en buzerujou 3 holky.Jak si s nimi poradí?Těšte se!

Logo pro Den mezi zvířaty

22. února 2008 v 22:02 | Ter!k
Tak na tomhle logu jsem pracovala.Dalo mi to hodně práce.Budete ho vídat u komixu.

Den ve zvířecí kůži - Začátek

22. února 2008 v 21:41 | Ter!k
Takže se seznámíme s našimi hrdiny.Příběh bude o holce Stele která čirou náhodou začne rozumět zvířatům.
↓↓↓↓↓

Den ve zvířecí kůži - Komix

22. února 2008 v 20:58 | Ter!k
Takže už jsem začala taky s komixem.Bude focen z mého domu takže jestli budete kopírovat tak se zdrojem!!!Jinak ještě newím děj ale konečně to bude nějaký komix který není s simíkama.Doufám že se vám bude líbit a já už jdu fotit fotky!!A pište potom jak se vám líbí!!
 
 

Reklama